FENERBAHÇELİ AYEW’İN YENİ ADRESİ BELLİ OLUYOR

Geçtiğimiz sezonda takıma büyük katkılar sağlanacağı düşünülen ve Swansea City’den büyük umutlarla kiralanan Andre Ayew, bu sezon beklentilerin altında bir performans gösterdi. Fenerbahçe’nin gelecek sezon için takımda kadroya alınması düşünülmeyen Andre Ayew, Fenerbahçe’ye veda etti.
Gündemde yer alan haberlere göre Ayew, “Umarım Fenerbahçe gelecek sezon daha iyi olur. Kişisel olarak konuşmam gerekirse, daha iyisini yapmalıydım. Fenerbahçe büyük bir kulüp ve buradaki anılarım sonsuza dek benimle kalacak. Tüm taraftarlara, kulübe ve çalışanlara teşekkür ediyorum. Bu kulüpten edindiğim tecrübelerle ayrılıyorum. Bizim için çok zor bir yıldı ama sezonu güçlü bitirmeyi başardık.” şeklinde bir açıklama yaptı.
OLYMPIAKOS YENİ DURAK MI
Bu sezon beklentilerin altında kalan performansı ile sarı lacivertli taraftarların da tepkisini üzerine çeken Andre Ayew’in önümüzdeki sezon Olympiakos’a kiralanacağı haberleri gündeme geldi. Fenerbahçe’de geçen sezon kiralanan ve kiralık süresi sona eren Andre Ayew ile sarı-lacivertlilerle yollarını ayırdıktan sonra Olympiakos ile anlaşan Mathieu Valbuena’dan sonra Andre Ayew’in de takıma geçmeye hazırlanacağı söylentileri vardı.
Oyuncu bonservisini elinde bulunduran Swansea City’ye dönmek istemediğini ve kulübü tarafından pek bir beklenti duymadığını da ifade eden Ganalı milli futbolcu, menajeri aracılığıyla Olympiakos’a önerildi. Fakat Yunan basınının haberine göre Olympiakos kulübüne Ayew hakkında yapılan öneride Olympiakos’un ilk etapta bu transfer sıcak bakmadığı ifade edildi. Ganalı futfolcu bu sezon Fenerbahçe’de 38 maça çıkmış ve bu maçlarda 5 gol, 2 asistlik performans sergilemişti.

Bir önceki yazımız olan WWW.BETPAS277.COM başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.