BETPAS281.COM – ULUSLARARASI GÖRME ENGELLİLER ANKARA KUPASI DÜZENLENDİ

5bcd801feb10bb36141f60ce

Ankara’da Uluslararası Görme Engelliler Ankara Kupası düzenlendi. Türkiye bu organizasyonda İspanya’yı 2- 1 yendi ve bu sayede finale yükselmiş oldu. betpas281 yeni adresi Turnuva ise Tokyo Paralimpik Oyunları için hazırlık olarak görülürken TGESF yani Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu’nun başkanı olan Hasan Sayyıdan, ülkemizin İtalya’da düzenlenecek olan Avrupa şampiyonası kulvarında final oynayacağını ve kota alacaklarını ifade etti. Toplamda dört ülkeden altı farklı takım ile karşı karşıya geldiklerini de ekleyen TGESF Başkanı Hasan Sayyıdan Uluslararası Görme Engelliler Ankara Kupası için bu turnuvayı yapmalarındaki amacın öncelikli olarak hedefleri olan 2020 Tokyo Paralimpik Oyunları adına kota alabilmek olduğunu ifade etti. Bu sayede ülkesini en iyi şekilde temsil etmek için çaba sarf edeceklerini açıklayan başkan, kotayı alabilmenin en iyi yolunun ise Eylül ayında gerçekleşecek olan Avrupa şampiyonası için İtalya final oynamaktan geçtiğine değindi. Bu kamp ve turnuvanın, yapılacak kamplar için hedeflenen Avrupa Şampiyonası alanında final oynamanın onları Tokyo Paralimpik Oyunları’na taşıyacaklarına inandığını söyledi. Ayrıca sayıdan, tokyoya 2020 senesinde katılmayı çok istediklerini söyleyerek sadece katılmak değil aynı zamanda oradan madalya alacaklarını da hedeflediklerini söyledi. Avrupa’daki takımların ve diğer pek çok ekibin ne durumda olduğunu görmek istediklerini de açıkladı. Gösterecekleri kendi performanslarını da görmek istediklerini ve kendileri için birer antrenman niteliğinde olduğunu ekledi. Bu anlamda bir ön çalışma olarak turnuvanın düzenlendiğini de vurguladı.

Bir önceki yazımız olan BETPAS281.COM - MİLLİ TENİSÇİMİZ İLK TURUNDA ERNEST GULBIS İLE KARŞILAŞTI başlıklı makalemizde Altug Çelikbilek ve Turkish Airlines Antalya Open hakkında bilgiler verilmektedir.

5bcd801feb10bb36141f60ce

2 Comments on BETPAS281.COM – ULUSLARARASI GÖRME ENGELLİLER ANKARA KUPASI DÜZENLENDİ

  1. en güncel haberler ve spor detayları burada. yenilenen adresi ile betpas281 ve en güncel spor haberleri burada. betpas281.com üzerinden siteye kolay bir şekilde katılıp, en güzel ödemeleri alacağınız işlemleri sorunsuz gerçekleştirebilirsiniz.

  2. her zaman takipteyim, güzel site. spor severlerin yakından takip ettiği tek adres burası ayrıca betpas281 yenilenen adresi ile sizlere yüksek kazanç vaat ediyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.