BETPAS281.COM – BURAK YILMAZ İÇİN GELEN TEKLİFLERİ BEĞENMEDİLER

752x395-burk-yilmaz-lecce-kararini-verdi-1561071028456-737x395

Beşiktaş kulübünün başkanı Fikret Orman, son zamanlarda futbolcuları Burak Yılmaz için bir transfer teklifi geldiğini ama henüz bu tekliften memnun olmadıklarını dile getirdi. betpas281 yeni adresi Ayrıca Orman, Burak Yılmaz’ın da siyah beyazlı ekipte kariyerini bitirmek istediğini de ekledi. Geçtiğimiz günlerde Bjk kulüp Başkanı Fikret Orman, bir haber portalına gündemle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. İlk etapta takımın teknik direktörü Abdullah Avcı’nın, takımın başına nasıl geçtiğine dair detaylar veren Orman, Şenol Güneş’in milli takıma gideceği haberleri çıkmasıyla araştırmalara başladığını söyledi. Kendi aralarında yaptıkları bu istişarede neler beklediklerini, gelecek sezon için futbol yapılanmasının nasıl olması gerektiğini ve adaylar kimler olmalı şeklinde konulara değindiklerini belirtti. Daha lig sona ermeden görüşmelere başlamadıklarını ve çünkü bunu çok doğru bulmadığını da ekleyen Orman, zaten ilgilendikleri boşta olan başka hocalar olduklarını açıkladı. Henüz daha lig sona ermeden önce, biri kendi işi üzerine konsantre olmuş iken görüşmeler sağlamayı etik bulmadığı için lig bitimine bıraktıklarını söyledi. Duygusal düşünerek bir karar vermemeleri gerektiğini düşünen başarılı yönetici, mantıkla karar verilmesinin önemli olduğuna vurgu yaptı. Ancak elbette duygularının da olduğunu belirterek, Abdullah Avcı’nın zaten ilk kez gündeme gelmediğini ve pek çok kere aralarında konuştuklarından bahsetti. Samet Hoca’nın çok zorlu bir süreçten geçtiğini ama başarılı olduğunu söyleyen başkan, Rıza Hoca’nın aynı zamanda harika bir spor insanı olduğunu da belirtti.

Bir önceki yazımız olan BETPAS281.COM - TURKISH AIRLINES ANTALYA OPEN'IN AÇILIŞ TÖRENİ ASPENDOS'TA başlıklı makalemizde Turkish Airlines Antalya ve Türkiye Tenis Federasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

752x395-burk-yilmaz-lecce-kararini-verdi-1561071028456

2 Comments on BETPAS281.COM – BURAK YILMAZ İÇİN GELEN TEKLİFLERİ BEĞENMEDİLER

  1. en iyi spor haberleri burada. betpas 281 girişni kullanarak siteye tam erişim sağlamanız mümkün. kullanıcısını üzmeyen ve ödeme şikayeti yaşatmayan kaçak iddaa firması ile sizde eğlenerek zaman geçirebilirsiniz. hızlı ve sorunsuz site ödemesini ihmal etmeden yapıyor.

  2. güncel spor haberlerinden haberdar olmak için birebir ayrıca betpas281 güncel giriş adresi üzerinden kaçak bahis oynamak adına siteye tam erişim sağlayabiliyorsunuz. güven veren site çok kazandırıyor. olanakları iyi olan hızlı ve önemli bir site.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.