BETPAS277.COM – YUNUS AKGÜN GALATASARAY’DA KALDI

betpas277-guvenilir-giris-adresi-61-737x415

Galatasaray Ozan Kabak transferinden ders çıkardı ve genç futbolcusu Yunus Akgün’ü elinden kaçırmamak için 4 yıllık sözleşmeyi imzaladı. Ayrıca sözleşmeye serbest kalma maddesi de koyulmadı. Bu maddenin koyulmasının sebebi ise Ozan Kabak transferinde yaşanan olay oldu. Ozan Kabak’ın sözleşmesine koyulan 7,5 milyon Euro’ya serbest kalma maddesi nedeniyle çok daha yüksek fiyatlar ile istenen futbolcu bu nedenle ucuza gidecekti ama takımına kazandırmak istediği için daha yüksek bir fiyata satılmıştı.

Yunus Akgün’de de aynı şeyin yaşanmaması için 18 yaşında ki futbolcu ile sözleşme yenilenirken bu madde koyulmadı. Futbolcuyu Fatih Terim’in de çok beğendiği biliniyor ve yeni sezonda daha çok sorumluluk vereceği de belirtiliyor.

Genç futbolcu biten sözleşmesinde sarı kırmızılı kulüpten asgari ücret alıyordu, yeni sözleşmeye göre alacağı miktar yaklaşık 500 bin lira olacak ve gösterdiği performansa göre de bu rakam artacak. Galatasaray genç futbolcusunu elinde tutarak aynı zamanda takımın gelecekte yeni yetenekler kazanmasını sağlamanın yanında ayrıca yerli oyuncu isteğinin de karşılanmasını sağladı.

Genç futbolcu bir süredir Anderlecht takımının takibindeydi ve devre arasında da bu takım tarafından transfer edilmek istenmişti. Bu olmamış ve Galatasaray’da kalmıştı. İmzalanan bu sözleşme ile de artık transferi için kapılar kapatıldı ve Yunus Akgün sarı kırmızılı formayı giymeye devam edecek VE Fatih hoca da oyuncuya daha fazla şans verecek.

Bir önceki yazımız olan BETPAS277.COM - NAPOLİ’DEN FENERBAHÇE’YE ÖNEMLİ TEKLİF başlıklı makalemizde Eljif Elmas Fenerbahçe, fenerbahçe ve fenerbahçe transferleri hakkında bilgiler verilmektedir.

betpas277-guvenilir-giris-adresi-61

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.