BETPAS277.COM – İZLANDA MAÇINDA GERGİNLİK OLMASINDAN ENDİŞE EDİLİYOR

betpas277-guvenilir-giris-adresi-26

Bu akşam oynanacak olan Avrupa Şampiyonası 2020 eleme grubu olan H grubunda ki rakiplerimizden İzlanda ile maçımız sırasında tribünlerde tahrik olmasından korkuluyor. İzlanda Futbol Federasyonu Güvenlik Sorumlusu Vidir Reynisson maç öncesinde kendi taraftarlarını uyardı.

A milli takımın İzlanda’ya inmeleri sırasında yaşanan çirkin davranışlar arasında yer alan bir taraftarın Emre Belezoğlu’na tuvalet fırçası uzatması sonrasında taraftarların stada topluca tuvalet fırçası ile gelmelerinden endişe ediliyor.

Bu yönde bir duyum aldıklarını belirten Renisson şu açıklamayı yaptı. ‘’ Şu anda endişelendiğimiz nokta bulaşık fırçası üzerinden oluşturulan hava, nedeniyle taraftarlar maça bulaşık fırçası ile geliyormuş. Türkler bunu ırkçılık olarak değerlendiriyor. Aynı şekilde UEFA’da ırkçılık olarak kabul ediyor. Eğer taraftarlarımız tribünde fırça sallarsa bu doğrudan maçı, federasyonu hatta İzlanda’yı etkiler. Bu bizim saygınlığımızı zedelemekle kalmaz aynı zamanda ceza almamıza da neden olabilir. İnsanlar bunu eğlenceli bulsa da bu davranışın yapılmaması gerekir. ’’

Reynisson’un açıklamasında ayrıca stada girişte taraftarın aranacağı ve varsa tuvalet fırçası getirenler bunların toplanacağını da belirtti.

Maçta bir olay çıkmasını beklemediğini belirten Reynisson, Türkler sadece 200 kişilik küçük bir taraftar topluluğu ile geldiler ve maç sırasında gerekli önlemleri alarak bir olay olmasına izin vermeyeceklerini belirtti. İzlanda taraftarının bu tür olaylara izin vermeyeceğini ve maçın centilmence izleneceğini belirtti.

 

Bir önceki yazımız olan BETPAS277.COM - YUNUS AKGÜN GALATASARAY’DA KALDI başlıklı makalemizde GALATASARAY, Galatasaray haberleri ve Yunus Akgün Galatasaray hakkında bilgiler verilmektedir.

betpas277-guvenilir-giris-adresi-26

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.